واحد مهندسی

واحد فنی و مهندسی دیجی فایر

طراحی مهندسی حریق

طراحی سیستم های اعلام و اطفاء حریق بر مبنای استاندارد NFPA

نظارت مهندسی حریق

نظارت سیستم های اعلام و اطفاء حریق بر مبنای استاندارد NFPA

اجرا مهندسی حریق

اجرا سیستم های اعلام و اطفاء حریق بر مبنای استاندارد NFPA

درباره ما:

شرکت فنی و مهندسی دیجی فایر فعالیت خود را در زمینه سیستم‌های مهندسی حفاظت از حریق با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود از سال ۱۳۹۴ آغاز نمود. این شرکت با تلاش نیروهای انسانی متعهد و مهندسین خبره و با تجربه و آشنائی با آخرین فناوری‌های علمی روز جهان در صنعت اعلام و اطفا حریق و عضویت در سازمان‌های بین المللی همانند NFPA و BS توانسته به عنوان یکی از مجرب‌ترین شرکت‌ها در پروژه‌های متعدد از جمله نفت و گاز، پتروشیمی، نیرو‌گاه، کارخانجات صنعتی و پروژه‌های ساختمانی بلند مرتبه، اداری، تجاری و اقامتی ارائه و اجرا نماید.
در شرکت فنی و مهندسی آذرنشان تات طراحی سیستم‌ها با بهره‌گیری از مدرن‌ترین استانداردهای روز دنیا و نرم افزارهای مربوطه صورت گرفته و با ارائه محصولات داخلی و خارجی معتبر و خدمات پس از فروش با کیفیت در راستای رضایت مشتری گام بر می‌دارد.

شرکت فنی و مهندسی دیجی فایر مفتخر است تامین قطعات و خدمات بسیاری از سازمان‌های دولتی، نیروگاه‌ها، پالایشگاه‌ها، برج‌های اداری، مسکونی و تجاری را در رزومه خود، در سال‌های اخیر جای دهد. تحقیقات گسترده اعضای هیئت مدیره این شرکت، موجب چاپ اولین مقاله‌ی بین المللی در زمینه‌ی مهندسی حریق در ایران گردید. از این رو امیدواریم با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها در کلاس بین المللی، خدمات فنی و مهندسی حفاظت از حریق را مطابق با استانداردهای روز جهان، به مشتریان ارزشمندمان ارائه دهیم.

سبد خرید
خانه
حساب کاربری من